Avukat Kocaeli-Hakkımızda

Avukat Kocaeli-Hakkımızda


VİZYONUMUZ

Ülkemizde hukuk hizmetini çağdaş, yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize sunmaktır. Bu bağlamda ofisimiz, müvekkilleriyle karşılıklı güven ilişkisinin kurulmasıyla birlikte, müvekkillerin sorunlarıyla başlangıçtan sonuca ulaşana dek birebir ilgilenmeyi, sürekli gelişmeyi, kaliteyi,  detaylı çalışmayı, bilgilendirmeyi, teknoloji kullanımı ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir hukuk bürosu olmayı kendine amaç edinmiştir.


MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında hizmet veren bir hukuk bürosu olmaktır. Öncelikli hedefimiz; gelişerek kaliteli büyümek olup bu bağlamda vizyonumuz da daima yenilenmektir. Bu hedeflerin birleşimi noktasında İzmit’te kurulan hukuk büromuz, ülke çapındaki çözüm ortaklarımız ile birlikte bu yolda kararlılıkla yürümeyi hedef alarak soruna çözüm odaklı bir yaklaşım ve sistem getirerek hukuk camiasındaki farkını ortaya koymaktadır.

Avukat Kocaeli

COŞKUNÖZ Hukuk Bürosu, müvekkillerine Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve faaliyet gösterdiği çalışma alanlarında, müvekkillerinin hukuki sorunlarının, verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlamaktadır.

İlkelerimiz

-İletişim: Müvekkilerimizle gelişmeleri bütün şefafflığıyla paylaşarak her daim ulaşılabilir iletişimde bulunuyoruz.

-Girişimcilik: Tecrübemizle olaylara farklı bakış açısıyla değerlendirip müvekkillerimize yeni değerler sunuyoruz.

-Disiplin: Müvekillerimize verdiğimiz sözleri titiz ve bellirli bir sıkı yönetim sistemine göre yerine getiriyoruz.

-Ticari yaklaşıma sahip olmak: Olayların ekonomik ve kar zarar çerçevesinde değerlendirip bütün şeffaflıkla analizlerimizle olaylara yalşaıyoruz.

-Müvekillere hızlı cevap vermek: Bütün iletişim yollarını kullanarak(whatsapp,e-mail,telefon…) hızlıca çözüm sunuyoruz.

-Etik ve Ahlak Değerlerine Bağlılık: Olayları toplumsal etik ve ahlak çerçevesinde değerlendirip çözüm yollarımızı bu değerlere göre sunuyoruz.

COŞKUNÖZ Hukuk Bürosu; Başta İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Miras Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanları olmak üzere, Vergi Hukuku, Mülteci Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Spor Hukuku ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku gibi birçok alanda, hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik Avukat Kocaeli olarak faaliyetler yürütmekte ve hizmet vermektedir.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.
Görüşme Randevusu Almak İçin
Yol Tarifi Al

Telefon

+90 531 305 47 49

E-mail

info@coskunozhukuk.com

© 2018 All rights reserved Movedo Theme. We do move your World.
Bizi Arayın !