1.3 İzmit Vatandaşlık Avukatı

i̇zmit vatandaşlık avukatı, kocaeli vatandaşlık avukatı

1.3 İzmit Vatandaşlık Avukatı

1.3 İzmit Vatandaşlık Avukatı 1200 800 admin

İzmit Vatandaşlık Avukatı | Nasıl Türk Vatandaşlığı Alabilirim?
Kocaeli Vatandaşlık Avukatı | Nasıl Türk Vatandaşlığı Kazanabilirim?

YABANCI YATIRIMCININ TÜRK VATANDAŞLIĞI KAZANMASI

Halk arasında Gayrimenkul ile Türk Vatandaşlığı kazanma, 250.000 Dolar ile Türk Vatandaşlığı Kazanma , Ev satın alarak Türk Vatandaşlığı kazanma olarak bilinen ancak ülkelerin ekonomik canlılığı sürdürebilmek ve finansal kaynakları kendilerine çekmek için yabancıların yatırım yapılması şartına bağlı olarak yabancılara vatandaşlık verilmesidir.

2018 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan “Türk Vatandaşlığı Kanununun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”  ile Türk vatandaşlığı kanunu güncellenmiştir.

Türk vatandaşlığının gayrimenkulle kazanılması için daha önce $1.000.000 Amerikan doları değerinde olan gayrimenkul alma şartı $250.000 dolara indirildi. 250.000 Dolar değerinde gayrimenkul (iş yeri veya ev gibi gibi taşınmazlar) satın alan yabancılara, eşlerine ayrıca 18 yaşından küçük çocuklarına Türk Vatandaşlığı kazanma hakkı (istisnai olarak) tanınmıştır. 

 250.000 dolar yatırım ile vatandaşlık almak için şartlar

  • En az 500.000 Amerikan Doları tutarında sabit sermaye yatırımı yapmak.
  • En az 250.000 Amerikan Doları tutarında taşınmazı tapu kayıtlarına 3 yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın almak.
  • En az 50 kişilik istihdam oluşturmak.
  • En az 500.000 Amerikan Doları mevduatı üç yıl tutma şartıyla Türkiye’de faaliyet gösteren bankalara yatırmak.
  • En az 500.000 Amerikan Doları devlet borçlanma araçlarını 3 yıl tutmak şartıyla satın almak..
  • En az 500.000 Amerikan Doları gayrimenkul yatırım fonu katılma payı veya girişim sermayesi yatırım fonu katılma payını en az üç yıl elinde tutma şartıyla satın almak. 

Yukarıdaki şartların sağlanması ve gerekli belgelerin toplanarak ilgili makamlara başvuru yapılması ve tüm sürecin yürütülmesi için hizmet veren COŞKUNÖZ HUKUK büromuz İzmit Vatandaşlık Avukatı, Kocaeli Vatandaşlık Avukat, Vatandaşlık avukatı olarak danışanlarına hukuki destek vermektedir.

Nitekim yabancıların Türkiye’deki prosedüre hakim olmaması, başvuru sürecindeki teknik dile hakim olmamaları, yazışmaların ve takibin detaylı yapılması gerektiğinden sürecin avukat ile yürütülmesi hızlı ve kesin çözümdür. Bu bakımdan vatandaşlık kazanılması alanında uzman ve tecrübeli olan hukuk büromuzda sizlere destek vermekteyiz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim kanallarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.
Görüşme Randevusu Almak İçin
Yol Tarifi Al

250.000 dolar ile vatandaşlık , ikiyüzellibin dolar ile vatandaşlık , türkiye vatandaşlık , türk vatandaşlığı , suriyeli türk vatandaşlığı , arap türk vatandaşlığı , ev alarak türk vatandaşlığı , yatırım ile türk vatandaşlığı , izmit vatandaşlık kocaeli vatandaşlık darıca vatandaşlık sapanca vatandaşlık avukat izmit kocaeli avukat sapanca avukat sakarya avukat

i̇zmit vatandaşlık avukatı, kocaeli vatandaşlık avukatı
i̇zmit vatandaşlık avukatı, kocaeli vatandaşlık avukatı

Telefon

+90 531 305 47 49

E-mail

info@coskunozhukuk.com

© 2018 All rights reserved Movedo Theme. We do move your World.
Bizi Arayın !